Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Wrong Turn 2 – Dead End (2007)

Kategoria: Aksion, Horror, Triller

Nje grup garusesh te nje spektakli e gjejne veten duke luftuar per mbijetesen e tyre kunder nje familje e kanibale te deformuar qe planifikojne pa meshire per ti vrare ata te gjithe.

Autori: Erica Leerhsen, Henry Rollins dhe Texas Battle

Wrong Turn 2 – Dead End (2007)

Shiko Online


Shkarko filmin