Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

The Expendables (2010)

Kategoria: Aksion, Aventure, Triller

Nje ekip mercenaresh eshte dhene detyra per te vrare nje udheheqes te korruptuar ushtarak dhe nje operativ i CIA-s qe ndodhet ne nje ishull te Amerikes Latine.

Aktoret: Sylvester Stallone, Jason Statham dhe Jet Li

The Expendables (2010)

Shiko Online


Shkarko filmin