Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

The Expendables 2 (2012)

Kategoria: Aksion, Aventure

Z. Church bashkohet me Mercenaret per nje pune qe mendoeht te jete e lehte, por kur njeri prej tyre vritet ne detyre, deshira e tyre per hakmarrje i ve ata thelle ne territorin e armikut dhe kunder nje rreziku te papritur.

Yjet: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, e shume te tjere.

The Expendables 2 (2012)

Shiko Online


Shkarko filmin