Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Taken 2 (2012)

Kategoria: Aksion, Drame, Krim

Ne stambull, agjenti operativ i cias i dale ne pension, Brajan Mills dhe gruaja e tij merren peng nga babai i njerit prej pengmarrese te vrare qe rrembeu vajzen e Millsit.

Titrat ne shqip nga AZ.

Taken 2 (2012)

Shkarko filmin