Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Snitch (2013)

Kategoria: Aksion, Drame, Triller

Djali adoleshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtesisht per trafikim droge. Nderkohe qe djali perballet me nje denim te pakten 10 vjecar, Xhoni i deshperuar vjen ne mrreveshje me prokuroren ambicioze (Susan Sarandon) dhe merr persiper te behet spiun per llogari te saj, me qellim qe te ulet denimi i djalit te tij. Ai futet ne rruget e erreta te mafies duke bashkepunuar me njerin nga baronet e rrezikshem (Michael Kenneth Williams), por gjerat do behen akoma me te veshtira kur….

Titrat ne shqip nga azfilma.org

Snitch (2013)