Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Silver Linings Playbook (2012)

Kategoria: Drame, Komedi, Romance

Pas nje periudhe ne institucionin e te semureve mendor, Pat Solitano kthehet ne shtepine e prinderve dhe mundohet te rregulloje marrdheniet me ish-bashkeshorten e tij. Gjerat behen me te komplikuara kur Pat njihet me Tifanin, nje vajze misterioze me problemet e saja.

Titrat ne shqip nga topfilma.tv

Silver Linings Playbook (2012)

Shiko OnlineShkarko filmin