Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Rio (2011)

Kategoria: Animuar, Aventure, Komedi

Kur Blu, nje shpend i rralle nga nje qytet i vogel ne Minesota takon te dashuren e tij, ai nis aventurat e tij ne Rio De Janeiro me zogun e endrrave te tij.

Aktoret: Jesse Eisenberg, Anne Hathaway dhe George Lopez

Rio (2011)

Shiko Online


Shkarko filmin