Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Race 2 (2013)

Kategoria: Aksion, Krim, Triller

Treads Ranbir eshte i zhytur ne boten e mafias indiane ne Turqi, mesa duket ai do te hakmerret per vdekjen e te dashures se tij dhe te partnerit te tij ne krim.

Titrat ne shqip nga azfilma.org

Race 2 (2013)