Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Players (2012)

Kategoria: Aksion, Krim, Triller

Dy hajdute, nje magjistar, nje haker kompjuterash, nje aspirues per aktor dhe nje ekspert eksplozivesh planifikojne nje grabitje per te permbushur endrren e Viktor Braganzes. A do te kene sukses apo fati ka planifikuar dicka ndryshe per ata.

Aktoret: Abhishek Bachchan, Bipasha Basu dhe Shweta Bhardwaj

Players (2012)

Shiko Online


Shkarko filmin