Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Only God Forgives (2013) HD

Kategoria: Drame, Krim, Triller

Xhuliani eshte nje trafikant droge ne boten kriminale te Bangkokut. Jeta e tij behet akoma edhe me e komplikuar kur nena e tij e detyron ate te gjeje dhe te vrase ate i cili eshte pergjegjes per vdekjen e vellait te tij.

Titrat ne shqip nga mistreci.com

Only God Forgives (2013) HD