Më shumë se 1600 Filma me Titra Shqip

Fast Five (2011)

Kategoria: Aksion, Krim, Triller

Domenik dhe skuadra e tij e gjejne dhe nje here veten e tyre ne anen e gabuar te ligjit duke u futur ne rrugen e nje bosi droge ne Brazil dhe duke u ndjekur nga disa agjente sepcial te FBI-s.

Aktoret: Vin Diesel, Paul Walker dhe Dwayne Johnson

Fast Five (2011)

Shiko Online


Shkarko filmin